RAILcph er mere end bare en konference – der er også et udstillingsområde. Her er det muligt at møde virksomhederne der arbejder med – og på – jernbanen.
Alle virksomheder har mulighed for booke en stand på RAILcph-konferencen. Banebranchens medlemmer har dog fordelen af billigere standplads end virksomheder, der ikke er medlem af Banebranchen. Hvis du ønsker at melde din virksomhed ind i Banebranchen, kan du sende en mail til secretary@banebranchen.dk
Standbooking inkluderer også adgang til konferencen for én standholder – øvrige medarbejdere kan tilmelde sig konferencen via. deltagertilmeldingen.
Priser for stande på RAILcph 2023 er som følger:
Virksomheder, der har en stand i messeområdet, kan tilkøbe et loftbanner med virksomhedens logo. Logoets størrelse vil kunne være op til 2 meter bredt og 1,5 meter højt mens selve banneret vil være 2 x 2 meter.
For praktiske forhold omkring krav, levering, opsætning og nedtagning mv. kan du læse mere i Tivolis udstillerhåndbog.
Ønsker du at bestille en stand - eller skulle du have spørgsmål i forbindelse med standbooking og messeområdet - kan du kontakte os ved at bruge formularen nedenfor: